Bahçe Kişiselleştirmeleri

Açıklama

Plastik Ferforje Özellikleri ; UV katkılı Yüksek Yoğunlukta Polietilen Hammadde’den imal edilir. Bu sayede paslanmaz, boya bakım gerektirmez, dayanıklı ve estetiktir. Montajı ve Paketleme sistemi sayesinde nakliyesi çok basittir.

Plastik Ferforje Kullanım Yerleri ; villa, apartman , site , okul , hastane ve işyerlerinin duvar ve zemin uygulamalarında, park ve bahçe çevrelerindeki duvar ve zemin uygulamalarında, dere ıslah çalışmalarında güvenlik amaçlı, farklı alanlarda dekoratif ve görsel amaçlı yaygın olarak kullanılmaktadır.

Günümüzde bahçe ve duvar çevirmelerinde kullanılan demir ferforje  uygulamalarının en büyük sorunu korozyondur. Özellikle deniz kenarında bulunan bölgelerde tuzlu suyun etkisi metal malzemeleri yıpratmakta ve  bakım yapılamaz hale getirmektedir. Demir ferforje uygulamalarında bulunan girintili çıkıntılı yüzey, oluşan pasın temizlenmesini zorlaştırmakta pastan arındırılamamış yüzeye uygulanan boyadan verim alınamamaktadır. 

Plastik Ferforje  ürünleri kullandığınız taktirde korozyon problemi ortadan  kalkacaktır, boya derdi sona erecektir. Uzun süreler ilk gün gibi paslanmadan durumunu muhafaza edecektir. 

Plastik Ferforje ürünlerinde kullanılan hammadde (UV) ultraviyole katkı polietilendir. (UV) Ultraviyole katkısı plastik hammaddeyi güneşin soldurucu etkisinden korumakta ve kırılgan hale gelmesini önlemektedir. Plastikte kullanılan boya içerisinde de aynı katkı kullanılmaktadır. Boya enjeksiyon ocaklarında plastiğin içine komple uygulanmaktadır. Plastik modüllerden kesit alırsanız dış yüzeyi gibi iç yüzeyinin de boyalı olduğunu görebilirsiniz. 

Plastik Ferforje Çelik Ayaklar korozyona uğramaması için özellikle  galvaniz kaplanmaktadır. Galvaniz kaplanan çelik ayakların yüzeyi  elektrostatik toz boyalıdır. 

Plastik Ferforje Alüminyum Ayaklar elektrostatik toz boyalıdır. Özel tasarımı sayesinde açılı yerler için mükemmel dönüş imkanına sahiptir. Ayrıca montajı son derece basittir. Alt flanşlar da Alüminyumdur.

Plastik Ferforje modülleri iki veya üç yatay noktadan 12 mm çapında çelik miller kullanılarak birleştirilmektedir. Bu sayede fiziksel dayanım sağlamaktadır.

Plastik Ferforje çok çeşitli model seçenekleri ile her zevke ve mimariye uygun çözümler sunmaktadır. 

Plastik Ferforje siyah ve bej renklerinde standart üretime sahiptir. Özel projeler için özel renk konusunda çalışmalarımız mevcuttur.

Plastik Ferforjenin temizliği oldukça kolaydır. Yağmur yağması bile temizlik için yeterlidir.

İlişkili Hizmetlerimiz