Otomatik Panjur

Açıklama

Gerek iş yeri gerek ise yaşadığımız binalar olsun art niyetli kişilerin eylemlerinden korunmak için vazgeçilmez bir önlem aracı olan Panjur Sistemleri, özellikle maddi yönden önem arz den mağaza ve dükkanların korunması için en gerekli güvenlik sistemleridir. Şıklık ve zarafetten ödün vermeden estetik bir görünüm ile sağlanan bu korunma sistemleri ayrıca; rüzgar, yağmur ve aşırı sıcakların yarattığı olumsuz koşullardan da bu alanları önemli bir şekilde korur.

Panjurların Faydaları:

* Art niyetli kişilerin yaşam ve iş alanlarınıza girmesine engel teşkil ettiği için caydırıcı rol oynar,
* Yapımında ve montajında kullanılan malzemelerin sayesinde; ısı, ses ve ışık izolasyonu sağlayarak bütçenize destek oluşturur.
* Panjur sistemleri kapatıldığı zaman, kullanıldığı alanın dışarıdan gözlemlenmesine engel olarak hem mahremiyet kalkanı oluşturur hem de hırsızlığın önüne geçer.
* Ev eşyalarının yanı sıra, mobilya, elektrik v elektronik eşyaların satıldığı yada depolandığı alanları güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı izole eder.
* Estetik formlarda tasarlandığı için, dekoratif bir koruma kalkanı oluşturur.
* Özellikle Otomatik Panjur Sistemleri; hasta ve yaşlı kişilerin müdahalesine gerek duyulmadan kendiliğinden açılıp kapandığı için pratik çözümler oluşturur.

Özellikle büyük şehirler için bu denli önemli olan panjur sistemlerini, uzun yılların verdiği profesyonellik ve deneyimle üreten firmamız; kaliteden ödün vermeyen yapısı ve ürün satışından sonra sunduğu teknik servis imkanı ile alanındaki firmalardan hep bir adım önde yer almaktadır.
Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı, kişilere ve alanlara özel sunduğu çözümlerle tercih sebebi olan şirketimiz, Manuel Panjur İmalatı ve Satışı, Otomatik Panjur İmalatı ve Satışı alanlarında en öncü kuruluşlardan bir tanesi olmayı başarmıştır. 

İlişkili Hizmetlerimiz